Wybierz zdrowie! Ekologiczna technologia wydruku: Sprawdź

Darmowa dostawa w 3-5 dni

Od Dzieci Dla Dzieci

Od samego początku działalności Igi Bee postanowiliśmy, że hasło “Od dzieci, dla dzieci” będzie dla naszej działalności motywem przewodnim.

Uważamy, że dobro i miłość to jedyne rzeczy, których przybywa, gdy się nimi dzielimy z innymi.

Chcemy zatem, aby każdy uśmiech na twarzy dziecka, które otrzymało od Igi Bee ścienne ozdoby, mogło tą radością dzielić się z kolejnymi dziećmi. W imię hasła “od dzieci, dla dzieci”.

W pierwszej kolejności stałą opieką postanowiliśmy objąć Fundację Mukobohaterowie a z każdego zamówienia przeznaczać będziemy 2 zł na jej działalność statutową.

O Fundacji Mukobohaterowie

Fundacja Mukobohaterowie powstała w 2021 roku, niewiele wcześniej niż my powołaliśmy sklep Igi Bee.

Została ona założona przez rodziców Witka – chłopczyka chorego na mukowiscydozę. Mukowiscydoza to ciężkie schorzenie, które jest wadą wrodzoną. Ta rzadka choroba dotyczy około 2000 pacjentów w Polsce, z czego prawie trzy czwarte stanowią dzieci (z racji na średnią długość życia).

Założyciele fundacji widzą w chorym, opiekunie i darczyńcy bohaterów i chcą się dzielić tą perspektywą z innymi.

Celem fundacji jest wsparcie dla osób chorych na mukowiscydozę i ich rodzin. Zebrane środki fundacja przeznacza m.in. na wsparcie opiekunów po diagnozie dziecka, szerzenie wiedzy o mukowiscydozie, kreowanie wrażliwości społecznej na problemy przewlekle chorych i ich rodzin.

Zaufali Nam

Wmasternak

Mateusz

Dawid

Patrycja Tańska

Aniela

KSK

Karola

Bezpieczne dla dzieci

Darmowa dostawa w 3-5 dni

Łatwe naklejanie

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny, założymy, że akceptujesz pliki cookies, naszą politykę prywatności oraz regulamin sklepu.