Wybierz zdrowie! Ekologiczna technologia wydruku: SprawdźDostawa w 3-5 dni robocze EN     DE

Jak to wszystko się zaczęło?

IgiBee to rodzinna firma, która powstała pod koniec 2021 roku. Początki były wyjątkowe, bowiem naznaczyło je niezwykłe wydarzenie w naszym życiu. W chwili, gdy podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu działalności, okazało się, że na świat przyjdzie nasze trzecie dziecko.

Nowonarodzony synek otrzymał imię Ignacy, stąd wymyślenie nazwy firmy okazało się wyjątkowo proste. IgiBee to efekt pracy całej rodziny, która stuprocentowo zaangażowała się w to

przedsięwzięcie. Sprzedaż produktów rozpoczęliśmy na platformie Etsy.

Po 2,5 miesiąca działalności nasz asortyment znalazł się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się produktów w Polsce. Unikalne i miłe dla oka wzory naklejek oraz konkurencyjne ceny zaowocowały setkami zadowolonych klientów dosłownie z całego świata. W tym roku postanowiliśmy pójść o krok dalej i stworzyć własny sklep internetowy, na którym serdecznie Cię witamy.

O nas

Skupiamy się na tworzeniu własnych wzorów

Nasze naklejki drukujemy w nowoczesnej technologii HP Latex, która jest w 100% bezpieczna dla ludzi i środowiska.

Tusze oparte są na bazie wody i nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji. Technologia HP Latex, jako jedyna na rynku, posiada wszystkie wymagane przez Unię Europejską certyfikaty pozwalające na montaż naklejek wewnątrz pomieszczeń.

Dzięki temu naszymi klientami są nie tylko rodzice, ale także właściciele obiektów publicznych, takich jak szkoły czy przedszkola. Naklejki ścienne wykonujemy przy zachowaniu maksymalnej dbałości o środowisko, dbając o recykling wykorzystywanych materiałów.

O nas

Mottem naszej firmy jest hasło: “Od dzieci dla dzieci”

Współpracujemy z fundacją Mukobohaterowie, która oferuje zarówno pomoc medyczną chorym na mukowiscydozę dzieciom, jak i psychologiczną ich rodzicom.

Cele fundacji są bliskie naszemu sercu, w związku z tym z każdej transakcji zawartej w sklepie przeznaczamy określoną sumę na jej wsparcie. Kupując u nas naklejki masz szansę nie tylko w niepowtarzalny sposób ożywić wnętrze pokoju Twojej pociechy, ale także zrobić coś dobrego dla naprawdę potrzebujących.

O nas

Co znajdziesz
w naszym sklepie?

Nasz sklep oferuje naklejki i dekoracje ścienne, które w niezwykły sposób wzbogacą wystrój dziecięcego pokoju.

Sami jesteśmy rodzicami, dlatego doskonale wiemy, jak ważne dla rozwoju najmłodszych jest stworzenie im spójnej, a jednocześnie bezpiecznej przestrzeni. Dla dziecka jego pokój jest prawdziwym centrum wszechświata. Wyjątkowe elementy dekoracyjne w postaci naklejek ściennych z pewnością sprawią, że nie tylko będzie się w nim dobrze czuło, ale także prawidłowo rozwijało.

Oferujemy niezwykle szeroki asortyment produktów, stawiając

przede wszystkim na motywy zwierzęce i edukacyjne. W naszym sklepie znajdzie coś dla siebie pasjonat dinozaurów, zwierząt leśnych, morskich czy mały odkrywca marzący o wyprawie na afrykańskie safari. Naklejki ścienne przeniosą Twoją pociechę wprost do świata baśni albo zabiorą go na niezwykłą przygodęw kosmosie.

Asortyment sklepu IgiBee z pewnością zaspokoi także ciekawość starszych dzieci, oferując intrygujące, barwne mapy świata. Znajdują się w nim także naklejki ścienne dla najmłodszych, idealnie nadające się do urządzenia pokoju niemowlęcia.

O nas

Zaufali Nam

O nas

Wmasternak

O nas

Mateusz

O nas

Dawid

O nas

KSK

O nas

Karola

O nas

Andrew

O nas

Bartek

O nas

Ignacy

O nas

Justyna Chruń

O nas

Mommy’s Life

O nas

Łysiulka

O nas

Roxanne

O nas

Bezpieczne dla dzieci

O nas

Darmowa dostawa w 3-5 dni

O nas

Łatwe naklejanie

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny, założymy, że akceptujesz pliki cookies, naszą politykę prywatności oraz regulamin sklepu.