Wybierz zdrowie! Ekologiczna technologia wydruku: SprawdźDostawa w 3-5 dni robocze EN     DE

Pytania i odpowiedzi

Naklejki IgiBee – Najczęściej zadawane pytania

Producent folii, na której drukujemy nasze naklejki daje gwarancję, że naklejki będą się trzymały co najmniej 2 lata. Z doświadczenia wiemy, że jeśli ściana jest odpowiednio przygotowana, to klej będzie się trzymał znacznie dłużej i naklejki będą ozdobą na dłużej.

Najważniejsze jest odtłuszczenie powierzchni, na której aplikować będziemy naklejki.
Proszę umyć dokładnie ścianę na mokro, wodą z płynem do mycia naczyń. Następnie wytrzeć ją do sucha i poczekać jeszcze z 1 dzień aż odparują resztki wody. Wtedy proszę przykleić naklejki.

Oczywiście można przykleić nasze naklejki na tapete winylowa. Informacja zamieszczona na stronie jest ogólna – wielu klientów nie wie jaki rodzaj tapety ma na ścianach. Niestety, nasze naklejki nie będą dobrym rozwiązaniem na ściany pokryte tapeta papierową.

Odnośnie odtłuszczenia winylowej tapety- wystarczy woda z płynem do mycia naczyń. Tapeta winylowa pod wpływem spirytusu może stracić kolory i bardzo się wybarwić.
Naklejki należy aplikować gdy tapeta będzie w zupełności sucha – czyli dla pewności po umyciu proszę odczekać 3,4 dni.

Co do zasady naklejka jest jednorazowa. Można jednak spróbować użyć suszarki do włosów, delikatnie podgrzać naklejkę tak, by aktywował się klej i wtedy przenieść naklejkę w inne miejsce. Nie gwarantujemy jednak, że naklejka będzie się trzymać!

Czasami może się zdarzyć, że przy słabej jakości tynku naklejka może zejść razem z podłożem. Aby uniknąć takiej sytuacji najlepiej naklejać naklejki na dobrze zagruntowanych ścianach a przed odklejeniem delikatnie ją podgrzać suszarką do włosów – to aktywuje ponownie klej i ułatwia ściąganie.

Jest taka możliwość, choć muszą się Państwo liczyć z wydłużonym czasem realizacji takiego zamówienia a także inną ceną niż podane na stronie sklepu.

Jeśli chcieliby Państwo zakupić zestaw naklejek według własnego projektu, prosimy o kontakt. Nie zawsze będzie to możliwe, ale możemy obiecać, że przynajmniej spróbujemy :)

Naklejki wycinamy według obrysu i każda z nich jest osobny element.

Naklejki wysyłamy w zestawach, każda oferta zawiera listę naklejek wraz z podanymi rozmiarami. Każdy element jest wycięty osobno by ułatwić aplikację, chociaż zdarzają się zestawy, gdzie jest wyłącznie jedna, duża plansza.

Naklejki są drukowane na gładkiej, lekko matowej folii samoprzylepnej, każdy kształt jest wycięty osobno a aplikacja naklejek jest bardzo łatwa, choć przy większych naklejkach zachęcamy do skorzystania z pomocy drugiej osoby.

Korzystamy z usług GLS i Poczty Polskiej. Nie korzystamy z paczkomatów, gdyż nasze przesyłki są zbyt duże by się tam zmieściły :)

Jedynie w wyjątkowych sytuacjach zgadzamy się na takie rozwiązanie, proszę jednak pamiętać, że pojedyncza naklejka będzie zawsze droższa niż w zestawie.

Oczywiście, regularnie zdarzają się kampanie promocyjne, w których oferujemy rabaty na nasze produkty. Wystarczy chociażby zapisać się na nasz newsletter.

Naklejki można nakleić na meble lub na drzwi, najważniejsze jednak, aby powierzchnia, na której przyklejamy, była gładka i umyta, tak aby klej dobrze się trzymał.

FAQ

Bezpieczne dla dzieci

FAQ

Darmowa dostawa w 3-5 dni

FAQ

Łatwe naklejanie

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny, założymy, że akceptujesz pliki cookies, naszą politykę prywatności oraz regulamin sklepu.