Wybierz zdrowie! Ekologiczna technologia wydruku: SprawdźDostawa w 3-5 dni robocze
Wysyłka na całą Europę!
EN     DE

Ekologiczny wydruk


Nasze naklejki drukujemy w nowoczesnej technologii HP Latex, która jest w 100% bezpieczna dla ludzi i środowiska. Staramy się, aby nasze materiały były jak najbardziej neutralne dla otoczenia, odpady powstałe w trakcie produkcji poddajemy recyklingowi.

Tusze HP Latex produkowane są na bazie wody, w porównaniu z takimi technologiami jak eko-solwent są one znacznie bezpieczniejsze zarówno dla środowiska, jak i dla osób pracujących przy wydrukach i nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji. Technologia HP Latex, jako jedyna na rynku, posiada wszystkie wymagane przez Unię Europejską certyfikaty pozwalające na montaż naklejek wewnątrz pomieszczeń.


Wybierz zdrowie!

Wybierając naklejki Igibee mają Państwo pewność, że powstały one nie tylko w bezpiecznych dla zdrowia warunkach, ale również po naklejeniu będą one zdrowe dla dziecka – to właśnie dzięki temu rodzice wybierają zakup naszych produktów.
Naklejki Igibee świetnie się sprawdzą zarówno w pokoju dziecięcym, jak i w miejscach publicznych: przedszkolach, żłobkach, szkołach, przychodniach a nawet w szpitalach!

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny, założymy, że akceptujesz pliki cookies, naszą politykę prywatności oraz regulamin sklepu.